:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Линии в породата
Разплодници на НКБГ
Развъдници
Клубни кучета
Родословия 1
Родословия 2
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Развъждане

ИЗДАДЕНИ ОТ НКБГ РОДОСЛОВИЯ


1201. Вокил от Каймакански Слави Каймакански
1202. Вихър от Каймакански Слави Каймакански
1203. Вандал от Каймакански Слави Каймакански
1204. Върбан от Каймакански Слави Каймакански
1205. Верон от Каймакански Слави Каймакански
1206. Вихра от Каймакански Димитър Димитров
1207. Варда от Каймакански Николай Михайлов
1208. Вайда от Каймакански Слави Каймакански
1209. Венера от Каймакански Слави Каймакански
1210. Весна от Каймакански Слави Каймакански
1211. Кая от Каменград Борис Кюркчиев
1212. Барон от Рашайков Слави Каймакански
1213. Белла от Рашайков Христо Малинов
1214. Берта от Рашайков Митко Йовевски
1215. Бриана от Рашайков Иван Митев
1216. Бетина от Рашайков Боби Боцев
1217. Буйна от Рашайков Иван Митев
1218. Барут от Мустафа Ахмед Милко Георгиев
1219. Бора от Мустафа Ахмед Милко Георгиев
1220. Икатя от Каменград Христо Стефанов
1221. Изара от Каменград Пламен Вълков
1222. Рада Румен Русев
1223. Зина от Каменград Димитър Барзилов
1224. Згринго от Каменград Тодор Димов
1225. Зоро от Каменград Асен Николов
1226. Зана от Каменград Асен Николов
1227. Ози от Чаушев Станислав Филипов
1228. Оскар от Чаушев Нестор Несторов
1229. Орлин от Чаушев Богомил Чонов
1230. Омега от Чаушев Николай Кадийски
1231. Опра от Чаушев Радослав Якимов
1232. Орля от Чаушев Първан Първанов
1233. Рила Румен Русев
1234. Жчико от Каменград Димитър Димитров
1235. Жарон от Каменград Милчо Димитров
1236. Имаги от Хасковлии Галина
1237. Бончо Александър Арнаудов
1238. Каспър от Павлов България Иво Павлов
1239. Лбайкал от Хасковлии Галина
1240. Ечери от Хасковлии Галина
1241. Янтра Димитър Ценов
1242. Гари от Железни Ивайло Иванов
1243. Голди от Железни Сълко Литов
1244. Всибир от Г.Златанов Георги Иванов
1245. Бруно Стоян Куцовски
1246. Джина Мирослав Гачевски
1247. Гита от Узунов Георги Узунов
1248. Зива от Желев Желю Желев
1249. Ева от Мустафа Ахмед Боян Талев
1250. Ели от Мустафа Ахмед Боян Талев
1251. Майк от Викторидог Виктор Весков
1252. Меси от Викторидог Сейхан Мухарем
1253. Меги от Викторидог Мехмет Чакмак
1254. Елза от Каймакански Борислав Стамболийски
1255. Ерик от Каймакански Владислав Костадинов
1256. Гай от Каймакански Емил Николов
1257. Горан от Каймакански Емил Николов
1258. Гунди от Каймакански Емил Николов
1259. Герак от Каймакански Емил Николов
1260. Гергана от Каймакански Емил Николов
1261. Гизда от Каймакански Емил Николов
1262. Грета от Каймакански Емил Николов
1263. Дебора Салим Юмер
1264. Драма от Каймакански Слави Каймакански
1265. Диана от Каймакански Салим Юмер
1266. Дарма от Каймакански Салим Юмер
1267. Кора Андрей Вачев
1268. Ларго от Павлов България Мариан Иванов
1269. Лабрендо от Павлов България Мариан Иванов
1270. Линда от Павлов България Мариан Иванов
1271. Ерика от Г.Златанов Георги Иванов
1272. Ерма от Г.Златанов Георги Иванов
1273. Марс Благой Христов
1274. Арап Андрей Вачев
1275. Диана от Г.Златанов Георги Иванов
1276. Дарко от Г.Златанов Георги Иванов
1277. Джони от Г.Златанов Илия Крумов
1278. Еарто от Дракон 64 Рушен Хасанов
1279. Евики от Дракон 64 Исмаил Артъков
1280. Ероко от Дракон 64 Мюмюн Исмайлов
1281. Ероки от Дракон 64 Мюмюн Исмайлов
1282. Ерма от Дракон 64 Ивайло Герасимов
1283. Елеонора от Дракон 64 Милчо Димитров
1284. Елим от Дракон 64 Исмаил Алиев
1285. Елмо от Дракон 64 Пенчо Христозов
1286. Вито от Хурса Ангел Димитров
1287. Вон от Хурса Ангел Димитров
1288. Вая от Хурса Ангел Димитров
1289. Вела от Хурса Ангел Димитров
1290. Вера от Хурса Ангел Димитров
1291. Виша от Хурса Ангел Димитров
1292. Вида от Хурса Ангел Димитров
1293. Виктория от Хурса Ангел Димитров
1294. Виза от Хурса Ангел Димитров
1295. Бети от Чуковец Илия Крумов
1296. Блейк от Чуковец Илия Крумов
1297. Байкал от Чуковец Илия Крумов
1298. Атаман от Дракон 64 Бихтияр Маджур
1299. Арто от Дракон 64 Исмет Калканов
1300. Арта от Дракон 64 Нено Кочанков



1301. Айра от Дракон 64 Румен Илиев
1302. Вокил от Дракон 64 Момчил Момчилов
1303. Вили от Дракон 64 Петър Терзийски
1304. Варда от Дракон 64 Петър Чардаков
1305. Вега от Дракон 64 Станислав Георгиев
1306. Вира от Дракон 64 Цветан Бунчев
1307. Видра от Дракон 64 Запрян Москов
1308. Рина Димитър Божков
1309. Рила от Каймакански Галина Желяжкова
1310. Гунди от Узунов Георги Узунов
1311. Гонзо от Узунов Пенчо Христозов
1312. Гошо от Узунов Георги Узунов
1313. Гарга от Узунов Георги Узунов
1314. Герда от Узунов Георги Узунов
1315. Гусла от Узунов Сейхан Мухарем
1316. Айрън от Бате Ванчо Иван Кръстев
1317. Арес от Бате Ванчо Иван Кръстев
1318. Айра от Бате Ванчо Иван Кръстев
1319. Астра от Бате Ванчо Иван Кръстев
1320. Аманда от Бате Ванчо Иван Кръстев
1321. Ашли от Иван Сотиров Иван Сотиров
1322. Анди от Иван Сотиров Иван Сотиров
1323. Астор от Иван Сотиров Иван Сотиров
1324. Анита от Иван Сотиров Иван Сотиров
1325. Акира от Иван Сотиров Иван Сотиров
1326. Айра от Иван Сотиров Иван Сотиров
1327. Арда от Иван Сотиров Иван Сотиров
1328. Мурат от Павлов България Иво Павлов
1329. Мурат 2 от Павлов България Иво Павлов
1330. Майкъл от Павлов България Иво Павлов
1331. Мълния от Павлов България Иво Павлов
1332. Милица от Павлов България Иво Павлов
1333. Марта от Павлов България Иво Павлов
1334. Майра от Павлов България Иво Павлов
1335. Норт от Парлов България Иво Павлов
1336. Нандо от Парлов България Иво Павлов
1337. Неро от Парлов България Иво Павлов
1338. Неро 2 от Парлов България Иво Павлов
1339. Нерон от Парлов България Иво Павлов
1340. Нико от Парлов България Иво Павлов
1341. Нера от Парлов България Иво Павлов
1342. Ная от Парлов България Иво Павлов
1343. Нора от Парлов България Иво Павлов
1344. Надето от Парлов България Иво Павлов
1345. Наегра от Парлов България Иво Павлов
1346. Соня Георги Лалов
1347. Нкора от Хасковлии Галина Желязкова
1348. Нрайна от Хасковлии Галина Желязкова
1349. Жоко от Каймакански Дани Пепелянов
1350. Жарон от Каймакански Николай Еленков
1351. Жаро от Каймакански Денис Джемил Ахмед
1352. Жак от Каймакански Денислав Андреев
1353. Жар от Каймакански Димидър Божков
1354. Жана от Каймакански Димидър Божков
1355. Арап Иван Димитров
1356. Балкан Иво Павлов
1357. Зоро от Каймакански Денислав Денчев
1358. Зена от Каймакански Денислав Денчев
1359. Зина от Каймакански Денислав Денчев
1360. Зара от Каймакански Денислав Денчев
1361. Зика от Каймакански Денислав Денчев
1362. Зара Диян Ангелов
1363. Ясен от Дракон 64 Георги Лалов
1364. Явор от Дракон 64 Георги Лалов
1365. Янка от Дракон 64 Георги Лалов
1366. Янтра от Дракон 64 Георги Лалов
1367. Яна от Дракон 64 Георги Лалов
1368. Пинто от Павлов България Иво Павлов
1369. Перо от Павлов България Иво Павлов
1370. Перса от Павлов България Иво Павлов
1371. Пумба от Павлов България Иво Павлов
1372. Перла от Павлов България Иво Павлов
1373. Прада от Павлов България Иво Павлов
1374. Петра от Павлов България Иво Павлов
1375. Пума от Павлов България Иво Павлов
1376. Педро от Каменград Йордан Йорданов
1377. Петя от Каменград Йордан Йорданов
1378. Пада от Каменград Петъо Колев
1379. Пепа от Каменград Асен Николов
1370. Пирина от Каменград Иван Дойчев
1381. Прайо от Каменград Ахмед Странджев
1382. Паша от Каменград Райм Ахмед
1383. Омар от Павлов България Иво Павлов
1384. Орхан от Павлов България Иво Павлов
1385. Оскар от Павлов България Иво Павлов
1386. Орчо от Павлов България Иво Павлов
1387. Пирин от Чаушев Сашо Янков
1388. Пират от Чаушев Георги Чаушев
1389. Пума от Чаушев Марин Анчев
1390. Поля от Чаушев Иван Тривски
1391. Петя от Чаушев Димитър Костов
1392. Арап от Душанци Хънтерс Николай Николов
1393. Ахил от Душанци Хънтерс Владимир Луков
1394. Арес от Душанци Хънтерс Владимир Луков
1395. Ахат от Душанци Хънтерс Петко Пеев
1396. Алма от Душанци Хънтерс Димитър Костов
1397. Алба от Душанци Хънтерс Владимир Луков
1398. Ара от Душанци Хънтерс Иван Кръстев
1399. Бистра от Душанци Хънтерс Емил Николов
1400. Брендо от Душанци Хънтерс Димитър Димитров


1401. Бандит от Душанци Хънтерс Лукан Черкезки
1402. Брикс от Душанци Хънтерс Недялко Миндилов
1403. Байкал от Душанци Хънтерс Георги Кавръков
1404. Балкан от Душанци Хънтерс Петко Пеев
1405. Бък от Душанци Хънтерс Димо Рашков
1406. Барба Слави Каймакански
1407. Икар от Каймакански Диян Ангелов
1408. Ирон от Каймакански Андрей Вачев
1409. Искра от Каймакански Слави Каймакански
1410. Инора от Каймакански Диян Ангелов
1411. Иади от Каймакански Милен Димитров
1412. Ира от Каймакански Йордан Манолов
1413. Иарта от Каймакански Илиян Пеев
1414. Изида от Каймакански Стефан Скарлев
1415. Варон от Мустафа Ахмед Мюмюн Исмаилов
1416. Вик от Мустафа Ахмед Мартин Александров
1417. Вартур от Мустафа Ахмед Мартин Александров
1418. Ванда от Мустафа Ахмед Христо Нейков
1419. Вайра от Мустафа Ахмед Милчо Димитров
1420. Варда от Мустафа Ахмед Мустафа Ахмед
1421. Видра от Мустафа Ахмед Димитър Костадинов
1422. Вера от Мустафа Ахмед Васил Василев
1423. Вамра от Мустафа Ахмед Александър Георгиев
1424. Джак Иво Павлов
























  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче