:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Линии в породата
Разплодници на НКБГ
Развъдници
Клубни кучета
Родословия 1
Родословия 2
Родословия 3
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Развъждане

ИЗДАДЕНИ ОТ НКБГ РОДОСЛОВИЯ


1501. Корса от Узунов Георги Узунов
1502. Китка от Узунов Георги Узунов
1503. Мая от Каймакански Петъо Колев
1504. Мдженка от Каймакански Петъо Колев
1505. Мери от Каймакански Петъо Колев
1506. Зара Ахмед Странджев
1507. Тарзан от Чаушев Александър Янков
1508. Тора от Чаушев Димитър Дамянов
1509. Тдиана от Чаушев Иван Трифонов
1510. Тери от Чаушев Валерий Стойков
1511. Добри от Узунов Георги Узунов
1512. Джелат от Узунов Георги Узунов
1513. Дюн от Узунов Георги Узунов
1514. Денис от Узунов Васил Трайков
1515. Дилма от Узунов Георги Узунов
1516. Дебора от Узунов Георги Узунов
1517. Барбара от Иван Сотиров Иван Сотиров
1518. Бояра от Иван Сотиров Иван Сотиров
1519. Буч от Иван Сотиров Иван Сотиров
1520. Бумър от Иван Сотиров Иван Сотиров
1521. Вихра от Чуковец Илия Крумов
1522vВиктория от Чуковец Илия Крумов
1523. Вихър от Чуковец Илия Крумов
1524. Александра от Туркинча Йордан Манолов
1525. Амбър от Туркинча Диян Ангелов
1526. Азар от Туркинча Диян Ангелов
1527. Арон от Туркинча Диян Ангелов
1528. Арго от Туркинча Диян Ангелов
1529. Айк от Туркинча Диян Ангелов
1530. Арап от Туркинча Диян Ангелов
1531. Спартак от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1532. Султан от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1533. Синир от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1534. Саманта от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1535. Сарда от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1536. Ларго от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1537. Лари от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1538. Линза от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1539. Лора от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1540. Рита Пламен Дулев
1541. Нджаро от Каймакански Петъо Колев
1542. Нора от Каймакански Николай Георгиев
1543. Навара от Каймакански Пламен Дулев
1544. Авълчан от Паничери Марин Арбалиев
1545. Аръсел от Паничери Андрей Вачев
1546. Тигър от Павлов България Иво Павлов
1547. Турбо от Павлов България Иво Павлов
1548. Тина от Павлов България Иво Павлов
1549. Тика от Павлов България Иво Павлов
1550. Вранко от Хънт Дог България Георги Георгиев
1551. Вартай от Хънт Дог България Димитър Димитров
1552. Вито от Хънт Дог България Евлоги Ангелов
1553. Върджил от Хънт Дог България Иво Здравков
1554. Врана от Хънт Дог България Георги Георгиев
1555. Вая от Хънт Дог България Владимир Владимиров
1556. Вихра от Хънт Дог България Петър Борисов
1557. Унгар от Павлов България Иво Павлов
1558. Уран от Павлов България Иво Павлов
1559. Уна от Павлов България Иво Павлов
1560. Уника от Павлов България Иво Павлов
1561. Гери от Голо Бърдо Велизар Иванов
1562. Габи от Голо Бърдо Велизар Иванов
1563. Вито от Сотиров Иван Сотиров
1564. Вяра от Сотиров Иван Сотиров
1565. Пума от Каймакански Николай Георгиев
1566. Паша от Каймакански Илиян Недялков
1567. Петя от Каймакански Петъо Колев
1568. Панчо от Каймакански Илиян Пеев
1569. Пинко от Каймакански Костадин Маринов
1570. Паруш от Каймакански Слави Каймакански
1571. Лора от Дракон64 Георги Лалов
1572. Омаджур от Каймакански Слави Каймакански
1573. Флекс от Павлов България Иво Павлов
1574. Фердо от Павлов България Иво Павлов
1575. Стела от Каймакански Ивайло Герасимов
1576. Странджа от Каймакански Стефан Джерекаров
1577. Султан от Каймакански Антон Николов
1578. Сокол от Каймакански Светослав Рашайков
1579. Сакар от Каймакански Любомир Димитров
1580. Спартак от Каймакански Александър Ласкин
1581. Садир от Каймакански Петър Яръмов
1582. Самбо от Каймакански Юлиян Георгиев
1583. Кали Владимир Божинов
1584. Кхера Любомир Димитров
1585. Франк от Чаушев Георги Чаушев
1586. Фалко от Чаушев Георги Чаушев
1587. Фани от Чаушев Георги Чаушев
1588. Фея от Чаушев Георги Чаушев
1589. Фулда от Чаушев Георги Чаушев
1590. Рая Силвестър Спасов
1591. Дарла Симеон Симеонов
1592. Вастор от Иван Сотиров Иван Сотиров
1593. Вихър от Иван Сотиров Иван Сотиров
1594. Въча от Иван Сотиров Иван Сотиров
1595. Вега от Иван Сотиров Иван Сотиров
1596. Вая от Иван Сотиров Иван Сотиров
1597. Варвара от Иван Сотиров Иван Сотиров
1598. Вера от Иван Сотиров Иван Сотиров
1599. Зико от Крумашока Крум Машов
1600. Зак от Крумашока Кирил Здравков

1601. Зоро от Крумашока Васил Боянов
1602. Зара от Крумашока Васил Миланов
1603. Зина от Крумашока Мустафа Шайгов
1604. Гобайкал от Мустафа Ахмед Боян Талев
1605. Гоцезар от Мустафа Ахмед Боян Талев
1606. Горан от Мустафа Ахмед Боян Талев
1607. Гари от Мустафа Ахмед Боян Талев
1608. Гоберта от Мустафа Ахмед Боян Талев
1609. Горда от Мустафа Ахмед Боян Талев
1610. Лорд от Каменград Асен Николов
1611. Леон от Каменград Асен Николов
1612. Лео от Каменград Асен Николов
1613. Лара от Каменград Асен Николов
1614. Лиса от Каменград Асен Николов
1615. Лея от Каменград Асен Николов
1616. Джак от Голо Бърдо Велизар Иванов
1617. Дики от Голо Бърдо Велизар Иванов
1618. Дарк от Голо Бърдо Велизар Иванов
1619. Дара от Голо Бърдо Велизар Иванов
1620. Дона от Голо Бърдо Велизар Иванов
1621. Дора от Голо Бърдо Велизар Иванов
1622. Топ Гън от Каймакански Стефан Джерекаров
1623. Тара от Каймакански Георги Георгиев
1624. Тангра от Каймакански Любомир Димитров
1625. Троя от Каймакански Любомир Димитров
1626. Тигра от Каймакански Слави Каймакански
1627. Тара 2 от Каймакански Яни Балекчиев
1628. Тереза от Каймакански Любомир Димитров
1629. Темза от Каймакански Яни Балекчиев
1630. Тайга от Каймакански Любомир Димитров
1631. Юта от Дракон 64 Георги Лалов
1632. Хера от Павлов България Иво Павлов
1633. Холи от Павлов България Иво Павлов
1634. Хектор от Павлов България Иво Павлов
1635. Хазар от Павлов България Иво Павлов
1636. Байкал от Паничери Нено Кочанков
1637. Бисмарк от Паничери Димитър Димитров
1638. Буря от Паничери Минчо Минчев
1639. Белла от Паничери Георгос Понтакудас
1640. Бети от Паничери Нено Кочанков
1641. Бистра от Паничери Нено Кочанков
1642. Бомба от Паничери Нено Кочанков
1643. Шейтан от Узунов Георги Узунов
1644. Шукер от Узунов Георги Узунов
1645. Шушана от Узунов Георги Узунов
1646. Шакира от Узунов Георги Узунов
1647. Ерон от Голо Бърдо Велизар Иванов
1648. Ерик от Голо Бърдо Велизар Иванов
1649. Емакс от Голо Бърдо Велизар Иванов
1650. Едея от Голо Бърдо Велизар Иванов
1651. Ринго от Чаушев Георги Чаушев
1652. Роки от Чаушев Борислав Русев
1653. Рила от Чаушев Ненчо Войтишев
1654. Рая от Чаушев Петър Димов
1655. Росна от Чаушев Георги Чаушев
1656. Рума от Чаушев Бисер Ангелов
1657. Цея от Павлов България Иво Павлов
1658. Целди от Павлов България Иво Павлов
1659. Цедория от Павлов България Иво Павлов
1660. Цара от Павлов България Иво Павлов
1661. Цвета от Павлов България Иво Павлов
1662. Цвети от Павлов България Иво Павлов
1663. Цезар от Павлов България Иво Павлов
1664. Фокер от Каймакански Светослав Рашайков
1665. Флора от Каймакански Петъо Колев
1666. Фанта от Каймакански Иван Кръстев
1667. Фея от Каймакански Владислав Стоянов
1668. Балкан от Бате Ванчо Иван Кръстев
1669. Баро от Бате Ванчо Иван Кръстев
1670. Барба от Бате Ванчо Иван Кръстев
1671. Верон от Паничери Марин Арбалиев
1672. Валтер от Паничери Марин Арбалиев
1673. Кубрат от Желев Спас Крушаров
1674. Кубер от Желев Желю Желев
1675. Кардан от Желев Jens Eberhardt
1676. Караман от Желев Николай
1677. Косара от Желев Желю Желев
1678. Горан от Душанци Хънтерс Емил Николов
1679. Грапа от Душанци Хънтерс  Димо Рашков
1680. Хектор от Каймакански Иван Митев
1681. Херо от Каймакански Янко Тренчев
1682. Хари от Каймакански Васил Замфиров
1683. Хера от Каймакански Ивайло Герасимов
1684. Хилда от Каймакански Ивайло Герасимов
1685. Хамзе от Каймакански Зоран Мирчески
1686. Аркан от Фуча Хънтинг Дог Жулиен Манов
1687. Аби от Фуча Хънтинг Дог Ангел Апостолов
1688. Астра от Фуча Хънтинг Дог Иво Димитров
1689. Амбър от Фуча Хънтинг Дог Николай Михалков
1690. Чарли от Павлов България Иво Павлов
1691. Чико от Павлов България Иво Павлов
1692. Оскар от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1693. Омар от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1694. Ояна от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1695. Офелия от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1696. Оая от Устинадог Мюмюн Исмаилов
1697. Гари от Чуковец Илия Крумов
1698. Гичка от Чуковец Илия Крумов
1699. Жаро от Голо Бърдо Велизар Иванов
1700. Жени от Голо Бърдо Велизар Иванов

1701. Гилан от Дикман Ангел Иванов
1702. Гари от Дикман Ангел Иванов
1703. Геро от Дикман Ангел Иванов
1704. Горан от Дикман Ангел Иванов
1705. Гринго от Дикман Ангел Иванов
1706. Гала от Дикман Ангел Иванов
1707. Гизда от Дикман Ангел Иванов
1708. Грета от Дикман Ангел Иванов
1709. Герда от Сотиров Иван Сотиров
1710. Габи от Сотиров Иван Сотиров
1711. Геро от Сотиров Иван Сотиров
1712. Грета от Сотиров Иван Сотиров
1713. Гера от Сотиров Иван Сотиров
1714. Шишман от Павлов България Иво Павлов
1715. Широ от Павлов България Иво Павлов
1716. Шакил от Павлов България Иво Павлов
1717. Шейла от Павлов България Иво Павлов
1718. Шакира от Павлов България Иво Павлов
1719. Шана от Павлов България Иво Павлов
1720. Дино Душанци Хънтерс Радослав Якимов
1721. Джеси Душанци Хънтерс Радослав Якимов
1722. Дара Душанци Хънтерс Радослав Якимов
1723. Доби Душанци Хънтерс Радослав Якимов
1724. Гари от Паничери Нено Кочанков
1725. Горан от Паничери Нено Кочанков
1726. Гунди от Паничери Нено Кочанков
1727. Гордан от Паничери Нено Кочанков
1728. Гизда от Паничери Нено Кочанков
1729. Гана от Паничери Нено Кочанков
1730. Гилза от Паничери Нено Кочанков
1731. Виго от Железни Васил Гюров
1732. Вико от Железни Васил Гюров
1733. Вълко от Железни Васил Гюров
1734. Ветко от Железни Васил Гюров
1735. Вайа от Железни Васил Гюров
1736. Вида от Железни Васил Гюров
1737. Вела от Железни Васил Гюров
1738. Весна от Железни Васил Гюров
1739. Варта от Железни Васил Гюров
1740. Варда от Железни Васил Гюров
1741. Брик от Дупница Димитър Дамянов
1742. Били от Дупница Димитър Дамянов
1743. Булит от Дупница Димитър Дамянов
1744. Биджо от Дупница Димитър Дамянов
1745. Блъди от Дупница Димитър Дамянов
1746. Беба от Дупница Димитър Дамянов
1747. Брита от Дупница Димитър Дамянов
1748. Барса от Дупница Димитър Дамянов
1749. Цезар от Каймакански Нако Тодоров
1750. Цар от Каймакански Борис Борисов
1751. Цара от Каймакански Тургай Шакир
1752. Цеза от Каймакански Борис Борисов
1753. Цея от Каймакански Борис Борисов
1754. Щпирин от Павлов България Иво Павлов
1755. Щарес от Павлов България Иво Павлов
1756. Щрила от Павлов България Иво Павлов
1757. Щери от Павлов България Иво Павлов
1758. Чоко Христо Стефанов
1759. Карина Христо Стефанов
1760. Чапо от Каймакански Зоран Мирчески
1761. Чарли от Каймакански Игор Златанович Кузман
1762. Чех от Каймакански Христо Стефанов
1763. Чарда от Каймакански Владислав Замфиров
1764. Ларго от Хурса Иво Ценов
1765. Лари от Хурса Иво Ценов
1766. Лъки от Хурса Иво Ценов
1767. Ласи от Хурса Иво Ценов
1768. Ловко от Хурса Иво Ценов
1769. Зак от Голо Бърдо Велизар Иванов
1770. Закс от Голо Бърдо Велизар Иванов
1771. Зара от Голо Бърдо Велизар Иванов
1772. Зана от Голо Бърдо Велизар Иванов
1773. Зита от Голо Бърдо Велизар Иванов
1774. Зина от Голо Бърдо Велизар Иванов
1775. Ърнест от Павлов България Иво Павлов
1776. Ърл от Павлов България Иво Павлов
1777. Ъра от Павлов България Иво Павлов
1778. Ърла от Павлов България Иво Павлов
1779. Ъна от Павлов България Иво Павлов
1780. Угринго от Чаушев Васил Замфиров



















  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче