:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана изложба с. Душанци - резултати

Съдии: Георги Узунов - Национален съдия за порода Българско гонче към БРФК
д-р Делчо Кочанков - Национален съдия за порода Българско гонче към БРФК
Сълко Литов - гост съдия

Участвали кучета: 78

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки
Бруно на Николай Сейменаров №14 - много переспективен I

Клас подрастващи мъжки
Ясен на Георги Лалов №46- много переспективен I
Нерон на Пламен Недков №35 - переспективен II
Пирин на Александър Янкоов №74 - переспективен III

Клас млади мъжки
Шекер на Сейхан Мухарем №68 - отличен I
Елим от Дракон 64 на Ерджан Алиев №80 - oтличен II
Герак на Лукан Черкезки №32 - oтличен III
Е-Роки на Мюмюн Исмаилов №79 - много добър
Джони на Илия Крумов №39 - много добър
Бари на Красимир Стойчев №60 - много добър
Байкал на Ненко Сърбинов №58 - много добър
Дарко на Георги Иванов №6 - много добър
Гайтан на Васил Василев №15 - без оценка
Неро на Иван Бързаков №62 - без оценка
Еркан на Павлин Лазаров №16 - без оценка

Клас интермедия мъжки
Вихър на Мартин Александров №76 - oтличен I
Майк от Викторидог на Виктор Весков №69 - много добър
Гари от Железни на Ивайло Иванов №23 - много добър
Ж-Чико на Димитър Димитров №61 - много добър

Клас открит мъжки
Бени на Димитър Радунчев №17 - oтличен I
Рони на Мартин Александров №76 - oтличен II
Араб на Иван Димитров №28 - много добър
Зико от Павлов на Мариан Бръмбев №33 - много добър
А-Рекс на Юлиян Янков №36 - много добър

Клас работен мъжки
Икар от Павлов на Велизар Иванов №73 - oтличен I
Бранко на Димо Рашков №65 - oтличен II
Джак на Иво Павлов №38 - oтличен III
Вокил на Димо Рашков №64 - oтличен IV
Боби от Каймакански на Лукан Черкезки №30 - oтличен
М-Роки на Петър Чардаков №47 - oтличен
Балкан на Иво Павлов №38 - oтличен
Ахат на Тодор Тодоров №34 - много добър
Згринго на Тодор Рашков №56 - много добър

Клас шампиони мъжки
Айк на Георги Лалов №45 - oтличен I
Б-Ричи на Ангел Димитров №43 - oтличен II

Клас ветерани мъжки
Рони на Илия Крумов №40 - oтличен I
Роналдо на Мартин Александров №77 - oтличен II

Клас бебе женски
Инора от Каймакански на Диан Ангелов №11 - переспективен I

Клас подрастващи женски
Бистра от Душанци хънтърс на Емил Николов №67 - переспективен I

Клас млади женски
Вая от Хурса на Ангел Димитров №42 - отличен I
Вяра на Иван Христовов №59 - oтличен II
Айра на Тодор Рашков №57 - oтличен III
Акира на Иван Сотиров №22 - oтличен IV
Рая на Силвестър Спасов №18 - oтличен
Арта от Дракон 64 на Нено Кочанков №63 - много добър
Дарма от Каймакански на Деан Ангелов №12 - много добър
Диана на Георги Иванов №7 - много добър
Елионора на Милчо Димитров №81 - много добър
Бети на Илия Крумов №41 - добър
Варда от Дракон 64 на Петър Чардаков №48 - добър
Вера от Каймакански на Иван Димитров №29 - добър
Вира от Дракон 64 на Цветан Бунчев №50 - добър

Клас интермедия женски
Меца на Димитър Дамянов №78 - отличен I
Й-Кама от Г. Зозиков на Стоян Биволаров №70 - oтличен II
Боряна от Каймакански на Лукан Черкезки №31 - много добър

Клас открит женски
Рая на Даниел Тинков №27 - oтличен I
Янтра на Димитър Ценов №4 - oтличен II
Хера на Васил Гачевски №19 - oтличен III
Б-Тангра на Иван Кръстев №24 - oтличен IV
Адина от Хурса на Ангел Димитров №44 - oтличен
Боряна от Каменград на Емил Николов №66 - oтличен
Бренда на Симеон Иванов №21 - oтличен
Дара на Пламен Вълков №54 - oтличен
Зара на Диан Ангелов №13 - oтличен
Лала на Румен Илиев №10 - oтличен
Бети на Георги Иванов №8 - много добър
Бихтер на Тодор Рашков №55 - много добър
Боряна на Георги Иванов №9 - много добър

Клас работен женски
Арна на Васил Гюров №5 - oтличен I
Жана на Димитър Димитров №3 - oтличен II
Райна на Мюмюн Исмаилов №82 - oтличен III
Рита на Иван Кръстев №25 - oтличен IV
Багира на Велизар Иванов №72 - oтличен
Барса на Пламен Вълков №53 - oтличен
В-Мая на Петър Терзийски №51 - oтличен
Инка на Иван Сотиров №20 - oтличен
Рита от Дракон 64 на Марин Баев №71 - oтличен

Клас ветерани женски
Петя на Иван Кръстев №26 - oтличен I

Най-добро младо куче на изложбата - Вая от Хурса на Ангел Димитров
Най-добро мъжко куче на изложбата - Икар от Павлов на Велизар Иванов
Най-добро женско куче на изложбата - Рая на Даниел Тинков
Най-добро куче-ветеран на изложбата - Петя на Иван Кръстев
Шампион на изложбата - Рая на Даниел Тинков
Шампион на с. Душанци - Бранко на Димо Рашков
Най-добър млад водач - Карина Александрова от Плевен

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче