:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в с. Кралев дол - резултати и класиране

Съдии: Георги Чаушев - Национален съдия за порода Българско гонче към БРФК; Александър Петков - Клубен съдия за порода Българско гонче към НКБГ
Участвали кучета: 105

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки
Бък от Голо бърдо на Велизар Иванов №62 - много переспективен I
Вайс от Голо бърдо на Силвестър Спасов №6 - много переспективен II
Баро на Валентин Илиев №101 - много переспективен III
Карабаш на Габриел Христозов №1 - много переспективен IV
Ларго от Каймакански на Иван Димитров №41 - много переспективен
Верон от Голо бърдо на Веселин Василев №90 - много переспективен
Караман от Каймакански на Слави Каймакански №21 - много переспективен
Кайзер от Каймакански на Слави Каймакански №20 - много переспективен
Бруно на Марта Георгиева №74 - переспективен

Клас подрастващи мъжки
Рико от Павлов БГ на Мехмет Юмер №60- много переспективен I
Сотир от Павлов БГ на Иво Павлов №8 - много переспективен II
Баяр на Васил Гачевски №9 - переспективен

Клас млади мъжки
Бруно на Николай Сейменаров №58 - отличен I
Ясен на Георги Лалов №91 - oтличен II
Икар от Каймакански на Деян Ангелов №29 - oтличен III
Нико от Павлов БГ на Деян Ангелов №28 - много добър
Перо от Павлов БГ на Георги Георгиев №67 - много добър
Норд на Димитър Дамянов №100 - много добър
Нерон от Павлов БГ на Бисер Митов №83 - без оценка
Неро от Павлов БГ на Мирела Милчева №61 - без оценка

Клас интермедия мъжки
Джони на Илия Крумов №55 - oтличен I
Лобрендо от Павлов БГ на Велизар Иванов №69 - oтличен II
Ларго от Павлов БГ на Велизар Иванов №70 - oтличен III
Чопър на Габриел Христозов №2 - много добър

Клас открит мъжки
Ози от Чаушев на Станислав Филипов №38 - oтличен I
Омусад от Хасковлии на Петьо Колев №18 - oтличен II
Родалдо на Веселин Владов №78 - oтличен III
Дък от Павлов БГ на Сълко Литов №82 - oтличен IV
Арап на Иван Димитров №39 - oтличен
Бандит на Васил Гачевски №11 - oтличен
Имбо от Павлов БГ на Даниел Кирилов №96 - oтличен
Ласър на Пламен Ангелов №5 - oтличен
Л-Байкал на Галина Желязкова №77 - oтличен
Роко на Атанас Тенчев №4 - oтличен
Чарли на Емил Ангелов №106 - oтличен
Арап на Павел Ампев №35 - много добър
Ахил от Чуковец на Илия Крумов №51 - много добър
Джоко от Павлов БГ на Иво Павлов №12 - много добър
Джони на Петьо Колев №17 - много добър
Пепи на Ивайло Банков №79 - много добър
Авер на Георги Бориславов №36 - без оценка
Арап на Деян Ангелов №30 - без оценка
Пирин на Валентин Илиев №102 - без оценка

Клас работен мъжки
Икар от Павлов БГ на Велизар Иванов №64 - oтличен I
Балкан на Иво Павлов №13 - oтличен II
Арго от Чаушев на Иво Ценков №85 - oтличен III
Арес от Чуковец на Слави Каймакански №19 - oтличен IV
Джак на Мехмет Юмер №59 - много добър
Клас шампиони мъжки
Айк на Георги Лалов №92 - oтличен I
Б-Ричи на Ангел Димитров №86 - oтличен II

Клас ветерани мъжки
Рони на Илия Крумов №52 - oтличен I
Амир на Веселин Василев №103 - oтличен II

Клас бебе женски
Брена от Голо бърдо на Цветан Иванов №43 - много переспективен I
Верона на Александър Музев №90 - много много переспективен II
Китка от Узунов на Николай Михайлов №47 - много переспективен III
Ада на Иван Димитров №42 - много переспективен IV
Варда от Голо бърдо на Данаил Кирилов №97 - много переспективен
Багира от Голо бърдо на Светослав Гешев №45 - много переспективен
Берта на Павел Ампев №32 - переспективен
Айра на Павел Ампев №33 - переспективен
Вихра от Голо бърдо на Велизар Иванов №63 - переспективен
Бориса от Голо бърдо на Борис Кюркчиев №44 - переспективен

Клас подрастващи женски
Рени от Павлов БГ на Иво Ценков №84 - много переспективен I
Рокси от Павлов БГ на Велизар Иванов №65 - много переспективен II
Рая от Павлов БГ на Александър Събев №37 - много переспективен III
Рива от Павлов БГ на Емил Донев №57 - много переспективен IV

Клас млади женски
Инора от Каймакански на Диан Ангелов №26 - отличен I
Рая на Димитър Дачкинов №94 - oтличен II
Нера от Павлов БГ на Велизар Иванов №68 - oтличен III
Рая на Силвестър Спасов №7 - oтличен IV
Вела от Хурса на Любомир Димитров №66 - oтличен
Ира от Каймакански на Йордан Манолов №31 - oтличен
Марта на Галина Желязкова №75 - oтличен
И-Арта на Илиян Пеев №108 - много добър
Вера от Каймакански на Иван Димитров №40 - много добър
Надето от Павлов БГ на Иво Павлов №14 - много добър
Елионора на Милчо Димитров №105 - добър
Бети от Чуковец на Илия Крумов №50 - добър
Перла от Павлов БГ на Мартин Ветков №104 - добър
Росица на Бисер Василев №99 - без оценка

Клас интермедия женски
Вая от Хурса на Ангел Димитров №87 - отличен I
Елза от Каймакански на Слави Каймакански №23 - oтличен II
Виза от Хурса на Даниел Кирилов №95 - отличен III
Дарма от Каймакански на Деян Ангеков №27 - oтличен IV
Майра от Павлов БГ на Велизар Иванов №81 - без оценка

Клас открит женски
Хера на Васил Гачевски №10 - oтличен I
Рени на Иво Павлов №15 - oтличен II
Е-Чери на Галина Желязкова №76 - oтличен III
Калба от Хурса на Борис Борисов №80 - oтличен IV
Лора на Георги Лалов №93 - oтличен
Дженда на Валентин Делчев №3 - oтличен
Анжела от Чуковец на Илия Крумов №56 - много добър
Кая от Касменград на Борис Кюркчиев №46 - много добър
Яна на Павел Ампев №34 - без оценка
Деа от Павлов БГ на Велизар Иванов №71 - без оценка
Кера на Екатерина Цветанова №73 - без оценка
Тара на Емил Ангелов №107 - без оценка

Клас работен женски
Багира от Павлов БГ на Велизар Иванов №72 - oтличен I
Барба от Каймакански на Слави Каймакански №24 - oтличен II
Ерма на Слави Каймакански №22 - oтличен III
Варда от Каймакански на Николай Михайлов №48 - oтличен IV
Бистра на Слави Каймакански №25 - oтличен

Клас шампиони женски
Адина от Хурса на Ангел Динитров №89 - oтличен I
Б-Кубра на Ангел Димитров №88 - oтличен II

Клас ветерани женски
Бента на Иво Павлов №16 - oтличен I

Шампион на изложбата - Икар от Павлов БГ на Велизар Иванов №64

Шампион на Кралев дол - Балкан на Иво Павлов №13

Най-добра развъдна двойка на изложбата - Балкан и Рени на Иво Павлов при конкуренция от:
Икар от Павлов и Багира на Велизар Иванов
Икар и Дарма на Деян Ангелов
Арес и Барба на Слави Каймакански
Джони и Бети на Илия Крумов
Б-Ричи и Адина от Хурса на Ангел Димитров
Айк и Лора на Георги Лалов

Най-добра развъдна група на изложбата - Адина, Вая и Виза от Хурса при конкуренция от:
Айк, Ясен и Лора от Дракон 64
Балкан, Сотир и Рени от Павлов БГ
Рони, Арес и Бети от Чуковец
Икар, Ира и Инора от Каймакански

Най-добър млад водач - Вилиана Георгиева

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче