:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати от Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в гр. Асеновград 16.09.2018 год.

Съдия: Сейхан Мухарем - съдия от листата на БРФК
Помощник съдия: Димо Рашков - клубен съдия листата НКБГ
Организатор ринг: Ивайло Весков - клубен съдия листата НКБГ

Участвали кучета: 39

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки
Дарк от Голо бърдо на Георги Трендафилов №9 - много переспективен I

Клас подрастващи мъжки
Гоцезар от Мустафа Ахмед на Желязко Желязков №14 - много переспективен I

Клас млади мъжки
Фердо на Иво Павлов №012 - отличен I, JСАС
Паруш от Каймакански на Слави Каймакански №036 - oтличен II, R-JСАС
Баяр на Мирослав Гачевски №045 - oтличен III
Азар от Туркинча на Деян Ангелов №043 - oтличен IV
Арго на Георги Кюркчиев №042 - oтличен
Арап на Атанас Тенчев №039 - oтличен
Лари от Устинадог на Николай Михалков №044 - oтличен
Вито от Иван Сотиров на Боян Апостолов №033 - много добър

Клас интермедия мъжки
Миро от Дракон 64 на Димитър Дачкинов №016 - oтличен I, САС
Бък от Голо бърдо на Велизар Иванов №013 - oтличен II, R-САС
Икар от Каймакански на Деян Ангелов №017 - oтличен III

Клас открит мъжки
Бъки на Стоян Куцовски №030 - oтличен I, САС
Джони от Г. Златанов на Илия Крумов №025 - oтличен II, R-САС
Нандо от Павлов България на Айджан Йеменджиев №023 - oтличен III
Роко на Атанас Тенчев №018 - oтличен IV
Боби на Стоян Куцовски №019 - oтличен

Клас работен мъжки
Икар от Павлов България на Велизар Иванов №022 - oтличен I
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №003 - oтличен II, R-САС
Боби на Лукан Черкезки №026 - oтличен III

Клас шампиони мъжки
Айк на Георги Лалов №001 - oтличен I, САС
Рико от Павлов България на Мехмед Юмер №002 - oтличен II, R-САС


Клас млади женски
Уника на Иво Павлов №005 - отличен I, JСАС
Вихра от Голо бърдо на Велизар Иванов №004 - oтличен II, R-JСАС
Китка от Узунов на Николай Михалков №010 - oтличен III
Берта на Любен Петров №024 - oтличен IV
Вихра от Чуковец на Илия Крумов №006 - oтличен
Уна от Павлов България на Васил Методиев №008 - oтличен
Дида на Атанас Тенчев №011 - oтличен
Гери на Тодор Тодоров №007 - много добър

Клас интермедия женски
Рокси от Павлов България на Велизар Иванов №015 - отличен I, САС
Орут от Каменград на Асен Николов №020 - oтличен II, R-САС
Вида от Душанци Хънтерс на Тодор Рашков №040 - oтличен III

Клас открит женски
Хера на Мирослав Гачевски №034 - oтличен I, САС
Рая на Даниел Тинков №028 - oтличен II, R-САС
Гизда от Каймакански на Айджан Йеменджиев №038- oтличен III
Рая от Каменград на Асен Николов №037 - oтличен IV
Бети на Стоян Куцовски №041 - oтличен

Клас работен женски
Инка от Георги Зозиков на Иван Сотиров №029 - oтличен I, САС

Най-добро младо куче на изложбата - Фердо на Иво Павлов №012
Най-добро мъжко куче на изложбата - Миро от Дракон 64 на Димитър Дачкинов №016
Най-добро женско куче на изложбата - Хера на Мирослав Гачевски №034

Шампион на изложбата - Хера на Мирослав Гачевски №034

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче