:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати от Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в гр. Асеновград 18.09.2019 год.

Съдия: Драган Янич
Участвали кучета: 63

Класиране по класове:
Клас бебе мъжки
Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №2 - много переспективен I
Барт от Дракон 64 на Георги Лалов №1 - много переспективен II
Зико на Мирослав Гачевски №57 - много переспективен III

Клас подрастващи мъжки
Виго на Васил Гюров №50 - много переспективен I
Горан от Паничери на Нено Кочанков №3 - много переспективен II
Арес на Силвестър Спасов №60 - много переспективен III
Шакил от Павлов България на Иван Георгиев №5 - переспективен

Клас млади мъжки
Зак от Крумашока на Георги Колев №6 - отличен I
Ваньо на Габриел Христозов №55 - oтличен II
Балкан на Любен Петров №7 - oтличен III
Киро на Петьо Петков №40 - oтличен IV
Горан от Душанци хънтърс на Емил Николов №9 - oтличен
Джак на Димитър Димитров №63 - oтличен
Ларго на Габриел Христозов №54 - oтличен
ГоЦезар от Мустафа Ахмед на Желязко Желязков №8 - без оценка

Клас интермедия мъжки
Вулкан на Асан Руждиев №11 - oтличен I
Бък на Детелин Димитров №12 - oтличен II
Фердо на Иво Павлов №10 - oтличен III
Добри на Георги Узунов №65 - oтличен
Авълчан от Паничери на Марин Арбалиев №61 - oтличен

Клас открит мъжки
Роко на Атанас Тенчев №52 - oтличен I
Барут на Атанас Тенчев №53 - oтличен II
Итън от Георги Зозиков на Иван Сотиров №13 - oтличен III
Миро от Дракон 64 на Митко Дачкинов №46 - oтличен IV
Бък от Голо бърдо на Велизар Иванов №43 - oтличен

Клас работен мъжки
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №15 - oтличен I
Арап на Димитър Костадинов №62 - oтличен II
Балкан на Жоро Велков №66 - oтличен III
Арап на Митко Христов №16 - oтличен IV

Клас шампиони мъжки
Рико от Павлов България на Мехмед Юмер №17 - oтличен I

Клас ветерани мъжки
Ушан от Лазаров на Нено Кочанков №18 - oтличен I
Доко на Васил Гюров №48 - oтличен II
А-Калин на Иво Павлов №19 - oтличен III

Клас подрастващи женски
Зита от Голо бърдо на Георги Колев №20 - много переспективен I

Клас млади женски
Блъди на Асан Руждиев №22 - отличен I
Лара от Каменград на Димитър Димитров №25 - oтличен II
Бистра от Паничери на Митко Дачкинов №47 - oтличен III
Гера от Сотиров на Иван Георгиев №23 - oтличен IV
Беба на Асан Руждиев №21 - oтличен
Барба на Силвестър Спасов №59 - oтличен
Фея от Каймакански на Слави Каймакански №24 - oтличен
Рилка на Жоро Велков №67 - много добър

Клас интермедия женски
Бея на Детелин Димитров №29 - отличен I
Берта на Любен Петров №28 - oтличен II
Уника от Павлов България на Иво Павлов №27 - oтличен III
Китка от Узунов на Николай Михалков №30 - oтличен IV

Клас открит женски
Варда от Мустафа Ахмед на Мустафа Ахмед №58 - oтличен I
Вида от Душанци хънтърс на Димо Рашков №33 - oтличен II
Хера на Мирослав Гачевски №56- oтличен III
Дида на Атанас Тенчев №51 - oтличен IV
Рая на Даниел Тинков №32 - oтличен
Берта от Еврохит на Иво Павлов №31 - oтличен
Вихра от Голо бърдо на Велизар Иванов №44 - oтличен
Ечери от Хасковлии на Тодор Тодоров №64 - oтличен
Тара на Павел Духалов №45 - oтличен

Клас работен женски
Ира от Каймакански на Йордан Манолов №41 - oтличен I
Ерика от Каменград на Детелин Димитров №36 - oтличен II
Янтра на Димитър Ценов №39- oтличен III
Кора на Андрей Вачев №35 - oтличен IV
Арна на Васил Гюров №49 - oтличен
Александра от Туркинча на Йордан Манолов №42 - oтличен
Барба на Слави Каймаканси №38 - oтличен
Й-Кари от Георги Зозиков на Иван Сотиров №37 - oтличен

Най-добро младо куче на изложбата - Зак от Крумашока на Георги Колев №6
Най-добро мъжко куче на изложбата - Рико от Павлов България на Мехмед Юмер №17
Най-добро женско куче на изложбата - Ира от Каймакански на Йордан Манолов №41
Най-добро куче - ветеран на изложбата - Ушан от Лазаров на Нено Кочанков №18

Шампион на изложбата - Ира от Каймакански на Йордан Манолов №41

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче