:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати от Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в гр. Асеновград 20.06.2020 год.

Съдии: Желю Желев, Нено Кочанков
Участвали кучета: 63

Класиране по класове:

Клас млади мъжки
Демон от Дракон 64 на Юлиян Лютаков №75 - отличен I
Горан на Димитър Димитров №3 - oтличен II
Арап от Гачевски на Мирослав Гачевски №7 - oтличен III
Рики от Мустафа Ахмед №8 - oтличен IV
Вик на Георги Георгиев №1 - oтличен
Горан на Веселин Верчов №2 - много добър
Якудза от Павлов България на Халим Халимов №9 - много добър
Яшар от Павлов България на Халим Халимов №10 - много добър


Клас интермедия мъжки
Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №12 - oтличен I
Джери на Стоян Лютов №18 - oтличен II
Барт от Дракон 64 на Георги Лалов №11 - oтличен III
Горан от Паничери на Нено Кочанков №14 - много добър
Караман на Габриел Христозов №71 - много добър
Панчо на Рамадан Кадир №16 - много добър

Клас открит мъжки
Зарко на Ивайло Анев №26 - oтличен I
Миро от Дракон 64 на Димитър Дачкинов №74 - oтличен II
Барут на Атанас Тенчев №28 - oтличен III
Икар от Каймакански на Йордан Ангелов №25 - oтличен IV
Бруно на Николай Сейменаров №33 - oтличен
Биджо от Дупница на Александър Георгиев №19 - oтличен
Били от Дупница на Димитър Дамянов №78 - много добър
Арап на Емрах Халил №22 - много добър
Баро на Валентин Илиев №21 - много добър
Бойко на Салимехмед Шакир №24 - много добър
Оскар от Устинадог на Мюмюн Исмаилов №68 - много добър
Ваню на Габриел Христозов №72 - много добър
Самурай на Денис Петков №20 - без оценка
Арап на Октай Кехайа №29 - дисквалификация
Рашо на Илиян Илиев №30 - дисквалификация

Клас работен мъжки
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №32 - oтличен I
Фердо от Павлов България на Иво Павлов №34 - oтличен II
Омиджур от Каймакански на Дилян Иванов №35 - oтличен III
Еарто от Дракон 64 на Рушен Хасанов №70 - oтличен IV
ГоЦезар от Мустафа Ахмед на Желязко Желязков №36 - дисквалификация

Клас бебе женски
Астра на Таня Ваташка №37 - много переспективен I

Клас подрастващи женски
Минка на Ерджан Алиев №69 - много переспективен I

Клас млади женски
Барби от Туркинча на Иван Георгиев №38 - отличен I
Кайра на Стоян Лютов №45 - oтличен II
Янтра на Илиян Илиев №46 - oтличен III
Айра от Гачевски на Мирослав Гачевски №44 - много добър
Ера на Павлин Лазаров №39 - много добър
Зара на Желязко Желязков №43 - много добър
Нана на Веселин Верчов №40 - много добър
Райна на Иван Сотиров №42 - много добър

Клас интермедия женски
Рила от Чаушев на Нейчо Бойтишев №54 - отличен I
Ара от Черкеза на Георги Лалов №49 - oтличен II
Шана от Павлов България на Иван Георгиев №47 - oтличен III
Рая от Чаушев на Петър Димов №76 - oтличен IV
Зейна на Салимехмед Шакир №52 - oтличен
Берта на Рамадан Кадир №51 - без оценка

Клас открит женски
Барса от Дупница на Ангел Стаменов №56 - oтличен I
Хера на Мирослав Гачевски №60 - oтличен II
Уника от Павлов България на Мехмед Юмер №73- oтличен III
Габи на Димитър Димитров №58 - oтличен IV
Варвара от Иван Сотиров на Иван Сотиров №59 - oтличен
Гита от Узунов на Габриел Христозов №61 - много добър
Плюша на Веселин Верчов №57 - много добър
Саманта от Устинадог на Деян Ангелов №77 - много добър
Цвети от Павлов България на Иван Георгиев №55 - много добър

Клас работен женски
Рокси от Павлов България на Иво Павлов №64 - oтличен I
Ира от Каймакански на Йордан Манолов №63 - oтличен II
Вихра от Голо бърдо на Велизар Иванов №62- oтличен III
Пума от Каймакански на Николай Георгиев №65 - oтличен IV

Най-добро младо куче на изложбата - Барби от Туркинча на Иван Георгиев №38
Най-добро мъжко куче на изложбата - Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №12
Най-добро женско куче на изложбата - Рокси от Павлов България на Иво Павлов №64
Шампион на изложбата - Барби от Туркинча на Иван Георгиев №38
Шампион на Асеновград - Демон от Дракон 64 на Юлиян Лютаков


[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче