:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати изложбата в Троян

Съдия: Делчо Кочанков
Помощник-съдия: Георги Лалов
Участвали кучета: 57

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки
Абур на Кристиян Къдрев №1 - много переспективен I
Мурад на Александър Янков №6 - много переспективен II
Рут на Петър Петров №2 - переспективен

Клас млади мъжки
Вик от Туркинча на Георги Георгиев №11 - отличен I, JCAC
Руни на Мартин Александров №74 - oтличен II
Горан на Мартин Александров №75 - oтличен III
Вцецко от Павлов БГ на Иван Георгиев №8 - oтличен IV
Доктора на Христофор Христов №12 - oтличен
Гариб на Асан Руждиев №58 - oтличен
Килър от Голо бърдо на Георги Комитов №15 - много добър
Атом от Каймакански на Бойко Ганчев №16 - много добър
Блейд на Юсеин Гаджалов №17 - без оценка

Клас интермедия мъжки
Арап от Павлов БГ на Георги Комитов №18 - без оценка

Клас открит мъжки
Зарко на Ивайло Анев №21 - oтличен I, САС
Омусад на Николай Георгиев №22 - oтличен II, R-CAC
Гаро от Каменград на Мартин Александров №27 - oтличен III
Жаро от Каймакански на Денис Ахмед №25 - oтличен IV
Вартур от Мустафа Ахмед на Мартин Александров №76 - oтличен
Виго на Антоан Гюров №72 - oтличен
Икар от Каймакански на Йордан Ангелов №20 - oтличен
Мурад на Асен Младенов №19 - oтличен
Ловко от Хурса на Славчо Венков №26 - oтличен
Джери на Стоян Лютов №61 - oтличен
Кубер от Желев на Желю Желев №65 - oтличен
Пирин на Симеон Симеонов №24 - много добър
Цезар на Мартин Александров №78 - много добър
Ветко на Стефан Ковачев №71 - много добър
Пирин на Дилян Атанасов №54 - много добър
Вулкан на Асан Руждиев №56 - много добър
Вихър от Мустафа Ахмед на Мартин Александров №77 - без оценка
Самурай на Денис Петков №28 - дискфалификация

Клас работен мъжки
Фердо от Павлов БГ на Иво Павлов №29 - oтличен I, САС
ГоЦезар от Мустафа Ахмед на Желязко Желязков №30 - дискфалификация

Клас ветерани мъжки
Роналдо на Мартин Александров №31 - oтличен I, САС

Клас бебе женски
Ая на Петър Петров №34 - много переспективен I
Астра на Таня Ваташка №33 - много переспективен II

Клас млади женски
Барби от Туркинча на Иван Георгиев №35 - отличен I, JCAC
Зара на Желязко Желязков №39 - oтличен II
Кайра 2 от от Голо бърдо на Нико Кирилов №36 - oтличен III
Айра от Гачевски на Янко Белевски №59 - много добър
Гилза от Павлов БГ на Славчо Венков №37 - много добър
Кая на Константин Куртев №62 - много добър
Яна от Каймакански на Иво Ценков №64 - без оценка

Клас интермедия женски
Хара на Милчо Димитров №69 - отличен I, САС

Клас открит женски
Рая от Чаушев на Петър Димов №70 - oтличен I, САС
Хера на Мирослав Гачевски №42 - oтличен II, R-CAC
Блъди от Дупница на Асан Руждиев №55- oтличен III
Косара от Желев на Желю Желев №68 - oтличен IV
Варта на Димитър Димитров №73 - много добър
Едея от Голо бърдо на Диян Ангелов №45 - много добър
Берта на Любен Петров №47 - без оценка

Клас работен женски
Рокси от Павлов БГ на Иво Павлов №49 - oтличен I, САС
Александра от Туркинча на Йордан Манолов №60 - oтличен II, R-CAC
Дарма от Каймакански на Диян Ангелов №48- oтличен III

Клас шампиони женски
Адина от Хурса на Ангел Димитров №63 - oтличен I, САС

Клас ветерани женски
Лора на Иво Павлов №51 - oтличен I, САС
Бахра на Диян Ангелов №52 - oтличен II, R-CAC

Най-добро младо куче на изложбата BJB - Вик от Туркинча на Георги Георгиев №11
Най-добро мъжко куче на изложбата - Зарко на Ивайло Анев №21
Най-добро женско куче на изложбата - Рокси от Павлов БГ на Иво Павлов №49
Най-добро куче - ветеран на изложбата - Роналдо на Мартин Александров №31

Шампион на изложбата BOB - Зарко на Ивайло Анев №21

Шампион на Троян - Хера на Мирослав Гачевски №42

Най-добър млад водач 13-18 год - Нико Кирилов

Оценки
- отличен и много переспективен - 37
- много добър и переспективен - 13
- без оценка - 5
- дискфалификация - 2

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче