:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати от Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в с. Чавдар 29.05.2021 год.

Съдия: Георги Христозов
Участвали кучета: 74

Класиране по класове:

КЛАС ПОДРАСТВАЩИ МЪЖКИ
Жак от Душанци Хънтерс на Жулиен Ангелов №36 - много переспективен I
Арго на Делчо Баев №60 - много переспективен II
Бум от Димитър Ценов на Георги Лалов №70 - много переспективен III
Аркан на Димитър Радунчев №15 - переспективен
Борил от Димитър Ценов на Димитър Ценов №83 - переспективен
Жельо от Душанци Хънтерс на Димо Рашков №43 - переспективен
Арап на Андрей Вачев №45 - переспективен

КЛАС МЛАДИ МЪЖКИ
Еро от Павлов БГ на Петър Димов №30 - отличен I
Мурад на Александър Янков №54 - oтличен II
Зик на Александър Шишков №33 - oтличен III
Едгар от Душанци Хънтерс на Костадин Маринов №20 - oтличен IV
Мурад на Тунджай Джафер №63 - добър

КЛАС ИНТЕРМЕДИЯ МЪЖКИ
Арчи на Павел Духалов №18 - отличен I
Али на Стоян Нешков №86 - oтличен II
Арес на Иван Иванов №16 - oтличен III
Вцецко от Павлов БГ на Иван Георгиев №39 - oтличен IV
Килър от Голо бърдо на Георги Комитов №58 - много добър
Атом от Каймакански на Бойко Ганчев №48 - много добър

КЛАС ОТКРИТ МЪЖКИ
Омусад на Николай Георгиев №46 - отличен I
Хектор на Вельо Велчев №85 - oтличен II
Горан от Паничери на Нено Кочанков №84 - oтличен III
Бък от Голо бърдо на Велизар Иванов №76 - oтличен IV
Барт от Дракон 64 на Георги Лалов №65 - много добър
Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №68 - много добър
Вълчан от Паничери на Марин Арбалиев №72 - дисквалификация
Бени от Каменград на Димитър Радунчев №14 - дисквалификация

КЛАС РАБОТЕН МЪЖКИ
Зарко от Туркинча на Ивайло Анев №75 - oтличен I
Вик от Туркинча на Велизар Иванов №78 - отличен II
Бранко от Каменград на Димо Рашков №44 - oтличен III
Бруно на Николай Сейменаров №12 - oтличен IV
Вандал на Тургай Шакир №35 - oтличен
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №69 - отличен
Биджо на Александър Илиев №49 - oтличен
Ларго от Чаушев на Иво Ценков №21 - oтличен
Омиджур на Дилян Иванов №47 - oтличен
Балкан на Жоро Велков №6 - отличен
Ласо от Каймакански на Мирослав Маринов №53 - oтличен
Юкардо на Методи Джигуров №7 - oтличен
Пирин на Симеон Симеонов №55 - дисквалификация

КЛАС ШАМПИОНИ МЪЖКИ
Фердо от Павлов БГ на Иво Павлов №22 - oтличен I

КЛАС ВЕТЕРАНИ МЪЖКИ
Балкан на Иво Павлов №24 - oтличен I

КЛАС ПОДРАСТВАЩИ ЖЕНСКИ
Живка от Душанци хънтерс на Димо Рашков №42 - много переспективен I
Байда от Димитър Ценов на Наталия Орлинова №8 - много переспективен II
Байра от Димитър Ценов на Димитър Ценов №82 - много переспективен III
Ариана от Иван Георгиев на Иван Георгиев №40 - много переспективен
Ивана от Павлов БГ на Георги Комитов №59 - много переспективен
Рея на Александър Илиев №51 - много переспективен
Зара на Димитър Коцев №52 - много переспективен

КЛАС МЛАДИ ЖЕНСКИ
Елена от Павлов БГ на Иво Павлов №26 - oтличен I
Зита на Делчо Баев №61 - oтличен II
Мери от Голо бърдо на Велизар Иванов №79 - отличен III
Гера на Васил Гачевски №2 - oтличен
Дейзи на Николай Тодоров №56 - oтличен
Дея от Железни на Николай Христов №17 - oтличен
Ева от Павлов БГ на Иво Павлов №25 - отличен

КЛАС ИНТЕРМЕДИЯ ЖЕНСКИ
Янтра на Андон Андонов №62 - oтличен I
Арти на Павел Духалов №19 - oтличен II
Кайра 2 от Голо бърдо на Нико Кирилов №28 - oтличен III

КЛАС ОТКРИТ ЖЕНСКИ
Хера на Васил Гачевски №1 - oтличен I
Чита на Радко Богоев №64 - oтличен II
Лара на Димитър Димитров №74 - oтличен III

КЛАС РАБОТЕН ЖЕНСКИ
Барби от Туркинча на Иван Георгиев №37 - oтличен I
Рая от Чаушев на Петър Димов №29 - oтличен II
Едея от Голо бърдо на Диян Ангелов №31 - отличен III
Вихра от Голо бърдо на Велизар Иванов №80 - oтличен IV
Буба на Александър Шишков №34 - oтличен
Янтра на Димитър Ценов №81 - oтличен
Рила на Жоро Велков №3 - отличен
Арта на Николай Сейменаров №11 - oтличен
Райна на Иван Сотиров №71 - отличен
Орут от Каменград на Емил Николов №73 - oтличен
КЛАС ШАМПИОНИ ЖЕНСКИ
Рокси от Павлов БГ на Иво Павлов №27 - oтличен I

КЛАС ВЕТЕРАНИ ЖЕНСКИ
Багира на Велизар Иванов №77 - oтличен I
Бахра на Диян Ангелов №32 - oтличен II

Най-добро младо куче на изложбата - Еро от Павлов БГ на Петър Димов №30
Най-добро мъжко куче на изложбата - Зарко от Туркинча на Ивайло Анев №75
Най-добро женско куче на изложбата - Рокси от Павлов БГ на Иво Павлов №27
Най-добро куче - ветеран на изложбата - Балкан на Иво Павлов №24

Шампион на изложбата BOB - Зарко от Туркинча на Ивайло Анев №75
Шампион на Чавдар - Живка от Душанци хънтерс на Димо Рашков №42

Най-добър млад водач 6-13 год - Даяна Димитрова Ценова
Най-добър млад водач 13-18 год - Нико Кирилов

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - 2021 Национален клуб българско гонче