:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА В СТАРА ЗАГОРА - РЕЗУЛТАТИ

Съдия: Велизар Иванов
Помощник-съдия: Йордан Манолов
Участвали кучета: 52

Класиране по класове:

КЛАС ПОДРАСТВАЩИ МЪЖКИ
Хитлер на Рамадан Кадир №31 - много переспективен I
Егер от Туркинча на Диян Ангелов №19 - переспективен
Макс на Румен Батчиев №33 - без оценка

КЛАС МЛАДИ МЪЖКИ
Ахил от Александра Хънтинг Дог на Йордан Манолов №53 - отличен I
Аспар от Александра Хънтинг Дог на Димитър Димитров №37 - oтличен II
Аслан на Гюрай Емин №17 - oтличен III
Арго от Александра Хънтинг Дог на Маньо Вълчев №36 - oтличен IV
Броналдо от Гачевски на Васил Гачевски №48 – oтличен
Барут на Рамадан Кадир №32 - много добър
Дарко от Туркинча на Димитър Минчев №28 - много добър
Арго от Куртолен на Дамян Костадинов №22 - много добър
Арап от Гуновски на Славчо Венков №7 - без оценка

КЛАС ИНТЕРМЕДИЯ МЪЖКИ
Шмекер на Стоян Лютов №42 - отличен I
Армандо на Сашо Йотов №16 - oтличен II
Макс на Иван Сотиров №1 - oтличен III
Боби от Димитър Ценов на Георги Лалов №2 - без оценка
Рен на Стоян Лютов №43 - без оценка

КЛАС ОТКРИТ МЪЖКИ
Роки на Октай Шукри №34 - отличен I
Бруно на Стоян Лютов №40 - oтличен II
Джери на Стоян Лютов №39 - oтличен III
Арап на Иван Желев №44 - oтличен IV
Нерон на Иван Желев №45 - oтличен
Арго на Валентин Делчев №35 - без оценка

КЛАС РАБОТЕН МЪЖКИ
Еро от от Павлов БГ на Петър Димов №25 - oтличен I
Вандал на Иво Павлов №54 - отличен II
Арто на Петко Петков №21 - много добър
Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №3 – без оценка

КЛАС ШАМПИОНИ МЪЖКИ
Фердо от Павлов БГ на Иво Павлов №55 - oтличен I
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №6 - oтличен II

КЛАС ВЕТЕРАНИ МЪЖКИ
Балкан на Иво Павлов №56 - oтличен I
Ларго от Чаушев на Иво Ценков №47 - oтличен II

КЛАС БЕБЕ ЖЕНСКИ
Жаклин от Туркинча на Иво Димов №46 - много переспективен I

КЛАС МЛАДИ ЖЕНСКИ
Айра от Димов на Леон Илиев №24 - oтличен I
Арда от Димов на Славчо Венков №11 - oтличен II
Бтангра от Гачевски на Васил Гачевски №49 - отличен III
Бзара от Гачевски на Гюрсел Хюсеин №15 - много добър
Надира на Кристиян Русинов №27 - много добър
Ана от Гуновски на Славчо Венков №8 - добър

КЛАС ИНТЕРМЕДИЯ ЖЕНСКИ
Байра от Димитър Ценов на Димитър Ценов №60 - oтличен I
Ивана от Павлов БГ на Славчо Венков №12 - oтличен II
Рая на Гюрай Емин №18 - много добър
Байда от Димитър Ценов на Наталия Орлинова №62 - много добър

КЛАС ОТКРИТ ЖЕНСКИ
Кали на Йордан Ангелов №29 - oтличен I
Мони на Тодор Тодоров №59 - oтличен II
Амбра на Димитър Колев №52 - oтличен III
Азра на Баръш Хайрула №30 - oтличен IV
Гилза от Павлов БГ на Славчо Венков №14 - много добър

КЛАС РАБОТЕН ЖЕНСКИ
Грета от Каменград на Васил Гачевски №51 - oтличен I
Ева от Павлов БГ на Иво Павлов №58 - oтличен II
Рая от Чаушев на Петър Димов №26 - отличен III
Янтра на Димитър Ценов №61 - oтличен IV

КЛАС ВЕТЕРАНИ ЖЕНСКИ
Бахра на Диян Ангелов №20 - oтличен I

Най-добро младо куче на изложбата - Ахил от Александра Хънтинг Дог на Йордан Манолов №53
Най-добро мъжко куче на изложбата - Роки на Октай Шукри №34
Най-добро женско куче на изложбата - Грета от Каменград на Васил Гачевски №51
Най-добро куче - ветеран на изложбата - Балкан на Иво Павлов №24

Шампион на изложбата BOB - Роки на Октай Шукри №34
Шампион на Стара Загора - Арда от Димов на Славчо Венков №11

Най-добър млад водач 6-13 год - Даяна Димитрова Ценова
Най-добър млад водач 14-18 год - Нико Кирилов
Най-добра развъдна двойка - Еро от от Павлов БГ №25 и Рая от Чаушев №26 на Петър Димов

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - 2022 Национален клуб българско гонче