:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана изложба в Монтана - резултати

Съдия: Сейхан Мухарем
Помощник-съдия Георги Чаушев
Участвали кучета: 65

Резултати по класове:

Клас бебе мъжки
Анубис на Светлин Георгив №60 - много переспективен I
Арап на Ясен Иванов №42 - много переспективен II
Йегер от Туркинча на Саня Димитрова №43 - много переспективен III
Балкан на Димитър Маврев №31 - много переспективен IV
Гат на Георги Лалов №26 - переспективен
Мурат на Цветомир Цветков №91 - переспективен
Тор на Венелин Калинов №35 - переспективен

Клас млади мъжки
Егер от Туркинча на Диян Ангелов №44 - отличен I, J.САС
Бандит на Ангел Стаменов №63 - много добър
Турбо на Славейко Първановов №27 – без оценка

Клас интермедия мъжки
Атхил от Александра Хънтинг на Йордан Манолов №96 - oтличен I, САС
БРоналдо от Гачевски на Васил Гачевски №62 - oтличен II, R-САС
Армандо на Сашо Йотов №29 - oтличен III
Тиран на Иво Върбанов №39 - oтличен IV
Бъгс на Юмер Мехмедов №56 - дисквалификация

Клас открит мъжки
Мурат на Николай Николов №55 - oтличен I, САС
В-Цецко на Иван Георгиев №11 - oтличен II, R-САС
Зико на Светлин Геортиев №70- oтличен III
Брендо на Йордан Манолов №97 - oтличен IV
Тарзан на Иво Върбанов №37 - oтличен

Клас работен мъжки
Арто на Петко Петков №45 - oтличен I, САС
Азар от Милковица на Детелин Димитров №15 - oтличен II, R-САС
Вандал на Иво Павлов №93 - oтличен III
Мавър на Александър Янков №75 - oтличен IV

Клас шампиони мъжки
Фердо от Павлов България на Иво Павлов №53 - oтличен I, САС
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №25 - oтличен II, R-САС

Клас ветерани мъжки
Балкан на Иво Павлов №51 - oтличен I, САС
Ларго от Чаушев на Иво Ценков №32 - oтличен II, R-САС
Омусад на Николай Георгиев №72 - oтличен III

Клас бебе женски
Варда на Димитър Ценов №12- много переспективен I
Негра на Цветомир Цветков №92 - много переспективен II
Вайс на Димитър Ценов №74- много переспективен III

Клас подрастващи женски
Жени на Александър Симеонов №40 - много переспективен I

Клас млади женски
Айра от Димов на Леон Илиев №100 - много добър
Ерма от Туркинча на Димитър Минчев №48 - много добър
Рони на Славейко Първанов №28 - много добър
Амба на Мирослав Мончовски №88 - без оценка

Клас интермедия женски
Зара на Димитър Коцев №85 - отличен I, CAC
Рея на Александър Георгиев №94 - без оценка
Арда на Кристиян Любомиров №17 - без оценка

Клас открит женски
Гери на Васил Гачевски №31 - oтличен I, САС
Елена от Павлов България на Иво Павлов №53 - oтличен II, R-САС
Лара от Голо бърдо на Даниел Илиев №69 - oтличен III
Джина на Пламен Ангелов №19 - oтличен IV
Дейзи на Николай Тодоров №24 - oтличен
Бирма на Венелин Борисов №34 - oтличен
Байра от Димитър Ценов на Димитър Ценов №18 - oтличен
Астра от Фуча хънтинг на Венелин Игнатов №52 – oтличен
Зора от Павлов България на Ангел Димитров №98 – oтличен
Зара на Венелин Калинов №63 – oтличен
Хера от Гачевски на Васил Гачевски №65 – oтличен
Кали на Йордан Ангелов №49 – oтличен
Лара на Иванчо Иванов №90 – oтличен
Барса на Ангел Стаменов №6 – много добър
Яна на Стилян Илиев №64 - много добър

Клас работен женски
Хера на Веселин Чавдаров №95 - oтличен I, САС
Бтангра на Васил Гачевски №61 - oтличен II, R-САС
Янтра на Димитър Ценов №20 - oтличен III
Мая на Веселин Чавдаров №47 - oтличен IV
Барби от Туркинча на Иван Георгиев №8 – много добър
Брита от Дупница на Румен Рангелов №22 - без оценка

Клас шампиони женски
Рокси от Павлов България на Иво Павлов №58 - oтличен I, САС

Клас ветерани женски
Барса на Пламен Велков №15 - oтличен I, САС
Б-Кубра на Ангел Димитров №99 - oтличен II, R-САС
Бахра на Диян Ангелов №46 - oтличен III

Най-добро младо куче на изложбата - Егер от Туркинча на Диян Ангелов №44 - отличен I, J.САС
Най-добро мъжко куче на изложбата - Фердо от Павлов България на Иво Павлов №53 - oтличен I, САС
Най-добро женско куче на изложбата - Рокси от Павлов България на Иво Павлов №58 - oтличен I, САС
Най-добро куче-ветеран на изложбата - Барса на Пламен Велков №15 - oтличен I, САС

Шампион на изложбата - Фердо от Павлов България на Иво Павлов №53 - oтличен I, САС – ВОВ

Най-добър млад водач 6 – 13 г.Даяна Ценова от Камено поле
Най-добър млад водач 14 – 18 г. - Йордан Димитров от Козлудуй

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - 2022 Национален клуб българско гонче